fbpx

kongre

kongre web adresi www.14thcongress.logopedists.gr

KONGRE HEDEFLERİ
Kongre, konuşma ve iletişim bozuklukları / bozukluklarına yönelik araştırma ve terapi yaklaşımlarının disiplinler arası ve çok disiplinli doğasını göstermeyi amaçlamaktadır. Kongrenin temel amacı sadece konuşma ve dil terapisi alanındaki son gelişmelere genel bir bakış sağlamak değil, aynı zamanda önleme, terapi, değerlendirme gibi her bilimsel yöne ve aynı zamanda konuya odaklanmaya çalışmaktır. Mevcut araştırma ve teknolojinin gelecekteki en umut verici terapötik uygulamaları.

Kongreye yurt dışından çok sayıda etkili araştırmacı davet edildi.
Panhelenik Logopedistler Derneği her zaman diğer konuşma terapistleri dernekleri ile işbirliğini genişletmeyi hedeflemiştir. Türk Dil ve Konuşma Terapistleri Derneği’nin (DKTD) katılımı, konuşma ve dil terapisi alanını tanıtmak için yeni bir ortak çaba dönemi başlatıyor.


KONGRE İZLEYİCİ
Kongre, ruh sağlığı uzmanları (konuşma ve dil terapistleri, fizyoterapistler, meslek terapistleri, psikologlar, sosyal hizmet uzmanları, vb.), Tıp doktorları (psikiyatristler, çocuk psikiyatristleri, nörologlar, çocuk nörologları, çocuk doktorları vb.) , kulak, burun ve boğaz uzmanları ve ses uzmanları), eğitim uzmanları (anaokulu öğretmenleri, ilkokul öğretmenleri, özel eğitim öğretmenleri), dilbilimciler, nöropsikologlar, araştırma bilimcileri ve öğrenciler.


NE ZAMAN & NEREDE
Kongre başlangıç ​​tarihi: 28 Mayıs 2021 Cuma
Kongre kapanış tarihi: 30 Mayıs 2021 Pazar
Kongre Yeri: Dijital Konferans


ÖNEMLİ TARİHLER
Özet gönderim için son tarih: 07 Mart 2021
Bildiri kabul bildirim tarihi: 19 Mart 2021
Web semineri tarihleri: 03 Nisan 2021 & 08 Mayıs 2021
Kongre tarihleri: 28-30 Mayıs 2021
Araştırmanızın poster pdf ve isteğe bağlı sunum videosunu göndermek için son tarih 20 Nisan 2021


KONGRE DİLİ
Yunanca, kongrenin resmi dilidir. Yabancı konuşmacılar sunumlarını İngilizce yapabilirler. Oturumlarda ve yuvarlak masa toplantılarında İngilizce ve Yunanca gerçek zamanlı çeviri yapılacaktır. Yunanca veya İngilizce olarak sunulacak atölye çalışmaları ve web seminerleri sırasında gerçek zamanlı çeviri sağlanmayacaktır (programa bakın).

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart